Bez nazwy 2

 

 

Crowd Supporters (Mikee & DJ Ucho), to znany i ceniony w Polsce i na świecie koncept/grupa produkująca widowiska sportowe i realizująca oprawę artystyczną. Działają wspólnie od 2005 roku, ale oficjalnie Crowd Supporters założyli w roku 2012.

 

Kreowane i realizowane przez Crowd Supporters produkcje mają międzynarodowy charakter i unikatowy styl. Klasyczne elementy programowe, z których rozpoznawalni są Crowd Supporters, uzupełnia program i atrakcje dedykowane danej imprezie i jejuczestnikom.

 

Kreowali i pracowali dla:

 

– Największej zimowej imprezy w historii sportu i największej imprezy sportowej w historii Rosji, Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi;

– Jednej z najstarszych i najpopularniejszych imprez sportowych Niemiec, Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen.

– Największej zimowej imprezy sportowej we Włoszech, Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym Fiemme.

– Największej w historii Polski plażowej imprezie sportowej, Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej Mazury.

– Wielu imprez rangi Pucharu Świata, na czele z Pucharem  Świata w skokach narciarskich Zakopane i Pucharem Świata w skokach narciarskich w Predazzo.

 

Imprezy krajowe i lokalne produkują przy wykorzystaniu stworzonej Akademii Crowd Supporters, w składzie której znajdują się DJ-e, spikerzy i animatorzy.

 

Poza produkcją widowisk sportowych i organizacją ich oprawy, Crowd Supporters zajmują się także produkcją muzyczną.
Ich pierwszym singlem był wyprodukowany w roku 2013 „Mazury Hej!”, na koniec roku 2014, Crowd Supporters zapowiedzieli premierę, nowego singla produkowanego wespół z Niemcami.

 

W roku 2013, Crowd Supporters wydali także kompilację hitów. Płyta została stworzona na Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej Mazury 2013. Na płycie znaleźli się zarówno wykonawcy zagraniczni, m.in. John Travolta, Broiler, Balli di Gruppo, Rob Roy, jak i wykonawcy z Polski, m.in. Bednarek, Video, Stauros, Adry, DBomb, B-QLL. Na kompilacji znalazł się pierwszy utwór Crowd Supporters pt. „Mazury Hej!”.

 

Kiedy wejdziesz w REALIZACJE, dowiesz się o tych największych przedsięwzięciach realizowanych przez CS. Kiedy klikniesz na HITY, zobaczysz zaledwie ułamek atmosfery, emocji i możliwości, jakie Crowd Supporters tworzą na miejscu imprez wspólnie z ich uczestnikami.

 

 

 

Obraz3

Soundcloud YouTube Facebook

© Crowd Supporters